You are currently viewing Potřebujete dulu?

Potřebujete dulu?

Máte představu o tom, co od duly očekáváte? Potřebujete dulu v těhotenství a u porodu?

Zkuste si zodpovědět následující otázky. 

Results

#1. Mám pocit, že při porodu budu potřebovat lepší emoční a psychickou podporu, než je schopen personál zařízení v této situaci poskytnout.

#2. Chtěla bych, aby nám s partnerem někdo pomohl lépe se zorientovat v množství informací a v mých rozhodnutích ohledně porodu.

#3. Chtěla bych, aby byl se mnou někdo v průběhu celého porodu, poskytoval nepřetržitou podporu a odpovídal na mé dotazy.

#4. Mám pocit, že mi bude při porodu velice prospěšné, když mi někdo pomůže s uvolněním, masážemi, návrhem různých porodních poloh a relaxačním dýcháním.

#5. Budu ráda, když mi někdo bude zajišťovat klidné a příjemné prostředí v průběhu porodu, jak to jen bude možné (tlumené světlo, jemná hudba, …)

#6. Budu ráda, když mě někdo podpoří v komunikaci s personálem, při zjišťování informací ohledně procedur, intervencí a dalších možností.

#7. Budu ráda, když někdo podpoří mého partnera při porodu a navede ho ke správnému způsobu, jak může podpořit on mě. (Dula nenahrazuje důležitou rolu partnera ženy při porodu).

finish

Jestli jste si alespoň na 3 otázky odpověděli ANO, péče duly v těhotenství nebo přítomnost u porodu Vám může být přínosem a může napomoct k porodnímu zážitku, který si přejete.

Jako dula Vás můžu připravit k porodu i s Vašim partnerem. U porodu budu k dispozici se vším, co umím a po porodu Vás ráda podpořím v péči o miminko a kojení.

Budu moc ráda, když mě kontaktujete a budu Vás moct provázet těhotenstvím a porodem. 

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..